Porządek Nabożeństw

32 NIEDZIELA ZWYKŁA

10 listopada 2019r.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest
na bieżące potrzeby w Parafii.

Polecamy ją Waszej ofiarności i serdecznie dziękujemy.

Niedziela

10 listopada 2019r. – 32 Niedziela Zwykła

godz. 7:00 -

Za ++ Mieczysława Florczyka w 11 rocznicę śmierci
– od żony

godz. 9:00 -

Za + Tadeusza Jurkowskiego – od siostry z rodziną

godz. 10:30 -

W intencji rocznego dziecka Filipa oraz z okazji
42 rocznicy urodzin Dariusza

godz. 12:00 -

1. Za + Barbarę Dudek, ++ rodziców Józefa i Weronikę Dudek oraz za ++ teściów Ernesta i Zofię Baron

 

2. O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Krzysztofa oraz w intencji całej rodziny

 

Po Mszy św. chrzest dziecka Agaty Sobczyk

godz. 16:00 -

W intencji dziecka przyjmującego chrzest św. Martyny Targosz oraz w intencji Jej rodziców i chrzestnych

godz. 18:00 -

Za + Wacława Rasińskiego i ++ rodziców z obu stron

 

 

Poniedziałek

11.11. 2019r. - Wspomn. św. Marcina, Święto Niepodległości

godz. 8:00 -

1. Za + Marię Porębską – od Zofii i Antoniego Musiałów

 

2. Za ++ Legionistów, Auksyliatorów i Kierowników Duchowych na całym świecie

godz. 10:00 -

Za Ojczyznę

godz. 18:00 -

1. Za + Halinę Blacheta we wspomnienie urodzin

 

2. Za + Ewelinę Rybak w rocznicę śmierci
i ++ z rodziny

 

 

Wtorek

12.11.2019r. – Wspomnienie św. Jozafata, bpa

godz. 8:00 -

1. Za ++ Annę i Stanisława Badura i ++ z rodziny

 

2. Za + Różę Szafarczyk i ++ z rodziny

godz. 18:00 -

Za + Tadeusza Jurkowskiego we wspomnienie urodzin

 

 

Środa

13.11.2019 r.

godz. 8:00 -

Za Kościół Święty i uświęcenie duchowieństwa

godz. 17:15 -

RÓŻANIEC FATIMSKI

godz. 18:00 -

1. W intencji Rodziny Różańcowej

 

2. Za ++ Jana i Jadwigę Pichet i ++ teściów Jana
i Cecylię Chudziak

 

 

Czwartek

14.11.2019 r.

godz. 8:00 -

1. Za + Wiktorię Jakubiec w 3 rocznicę śmierci
i + męża Zygmunta

 

2. Za ++ Ojców: Justyna, Damiana, Tarsycjusza, Gracjana i Sylwestra oraz za ++ z III Zakonu Franciszkańskiego

godz. 18:00 -

1. Za + Tadeusza Jurkowskiego - od sąsiadów
z ul. Kredytowej 15

 

2. Za ++ Kazimierza i Stanisława Reizer

 

 

Piątek

15.11.2019 r.

godz. 8:00 -

Do Bożego Miłosierdzia o nawrócenie grzeszników

godz. 18:00 -

1. Za ++ rodziców Elżbietę i Henryka Flaumen oraz za
++ z rodziny

 

2. Za ++ rodziców Rozalię i Jana Biskup, ++ teściów Michalinę i Jana Prażmowskich oraz za ++ z Ich rodzin

 

Wieczór Uwielbienia

 

 

Sobota

16.11.2019 r.

godz. 8:00 -

1. Za ++ Łucję i Jana Radziewski, ++ syna Bernarda i córkę Stefanię

 

2. Za ++ sąsiadów z ul. Stromej 1A

godz. 18:00 -

1. Za + mamę Janinę Buchta w 4 rocznicę śmierci oraz
za + ojca Jana

 

2. Za + Antoniego Knapika w 4 rocznicę śmierci

 

3. Za + Mariana Kawulka we wspomnienie 63 rocznicy urodzin

 

 

Niedziela

17 listopada 2019r. – 33 Niedziela Zwykła

godz. 7:00 -

Za + Stanisława Tereszkiewicza w 8 rocznicę śmierci

godz. 9:00 -

Za ++ Emilię i Euzebiusza Pander

godz. 10:30 -

1. W intencji Małgorzaty z okazji 18 rocznicy urodzin

 

2. Za + Krystynę Malczewską w 5 rocznicę śmierci

godz. 12:00 -

Za + Zofię Targosz oraz za ++ z rodziny

godz. 16:00 -

W intencji Anny Głowackiej z okazji urodzin

godz. 18:00 -

Za ++ rodziców