Ogłoszenia Duszpasterskie

25 NIEDZIELA ZWYKŁA

20 września 2020r.

Dzisiaj, na zakończenie wizytacji zapraszamy o godz. 19:00 na KONCERT „Misericordias Domini”, podczas którego, po raz pierwszy w naszym kościele wystąpi duet braci – muzyków. Prof. Julian Gembalski, który zagra na organach, zaprosił do współpracy swojego brata, skrzypka, jazzmana i improwizatora Henryka Gembalskiego. Jaka muzyka zabrzmi
w połączeniu tych dwóch niezwykłych osobowości przekonamy się już wieczorem . Tematyka koncertu nawiązywać będzie do tajemnicy Bożego Miłosierdzia.

Spotkanie rodziców dzieci klas III, którzy chcą by w przyszłym roku
ich dziecko przystąpiło do I Komunii Świętej w naszej parafii
(w niedzielę 2 maja 2021 roku)
, odbędzie się w środę 23 września. Zapraszamy rodziców na Mszę św. o godz. 18:00, a po Mszy pierwsze spotkanie organizacyjne.


Młodzież klasy 8 Szkoły Podstawowej, która uczęszcza do szkół poza naszą parafią a pragnie w tym roku szkolnym przygotować się w naszej parafii do sakramentu bierzmowania, powinna do końca września zgłosić się do ks. Tomasza.

Zachęcamy naszych Parafian do głosowania w ramach budżetu obywatelskiego miasta Katowice na 2021 rok (do 20 września). Inwestycje są warte 600 tyś. zł. Z powodu pandemii głosowanie odbywa się drogą internetową. Bliższe informacje w gablotkach.

Serdecznie zapraszamy dzieci naszej parafii (szczególnie te, które w tym roku przystąpiły do I Komunii Świętej) na spotkania:
- dziewczynki zapraszamy na spotkanie Dzieci Maryi w sobotę o 10:00

- chłopców zaś zapraszamy do wspólnoty Ministrantów, w sobotę o 9.00

Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego odbędzie się w naszej Parafii w dniu 16 października. Prosimy o przynoszenie elektro-śmieci i składowanie ich na placu probostwa obok kontenerów
na śmieci.

Polecamy nowy numer „Gościa Niedzielnego”. 

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM KTÓRZY TROSZCZĄ SIĘ O NASZĄ PARAFIĘ I SKŁADAJA SWOJE OFIARY W KOŚCIELE I NA KONTO PARAFIALNE.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje urodziny
lub imieniny składamy jak najlepsze życzenia.
Na cały nowy tydzień niech nam Pan Bóg pobłogosławi.

                                                           Duszpasterze