30.11.2019 r. sobota

1. godz. 11.00 Rolna 20g – 20

2. godz. 11.00 Grzyśki 2 (od góry)

 

1.12.2019 r. niedziela

1. godz. 14.00 Rolna 18 – 18d

2. godz. 14.00 Rolna 18e – 18i

 

7.12.2019 r. sobota

1. godz. 11.00 Rolna 57 i 61 oraz
   Wodospady 60

2. godz. 11.00 Rolna 10d – 10 oraz
    Kossak-Szczuckiej – nowe domki
    (od nr 1)

 

8.12.2019 r. niedziela

1. godz. 14.00 Leśmiana, Rolna 24
    oraz Staffa (od Rolnej)

2. godz. 14.00 Herberta (od początku)
   
daw. Kruczkowskiego

 

14.12.2019 r. sobota

1. godz. 11.00 Kredytowa 15 (od góry)

2. godz. 11.00 Kredytowa 17 (od góry)

 

15.12.2019 r. niedziela

1. godz. 14.00 Stroma 3, 3a, 3b

2. godz. 14.00 Stroma 1a, 1b

 

2.01.2020 r. czwartek

1. godz. 15.00 Ligocka 70 (od góry)

2. godz. 15.00 Ligocka 70a (od góry)

 

3.01.2020 r. piątek

1. godz. 15.00 Grzyśki 13b i 17

2. godz. 15.00 Gołby 4b – 4

 

4.01.2020 r. sobota

1. godz. 11.00 Wodospady 58a – 54

2. godz. 11.00 Wodospady 66a – 62

 

5.01.2020 r. niedziela

1. godz. 14.00 Wodospady 67 – 67c

2. godz. 14.00 Kossak-Szczuckiej
   1 – 17

 

6.01.2020 r. poniedziałek
(Objawienie Pańskie)

1. godz. 14.00 Tomasza 10 – 1

2. godz. 14.00 Tomasza 25 – 9

 

7.01.2020 r. wtorek

1. godz. 15.00 Rolna 8 oraz Hetmańska
   20 – 24

2. godz. 15.00 Hetmańska 40 i 36
    oraz Adwentowicza – domki
    (od początku)

 

8.01.2020 r. środa

1. godz. 15.00 Ligocka 88b – 88

2. godz. 15.00 Ligocka 90b – 90

 

9.01.2020 r. czwartek

1. godz. 15.00 Ligocka 86e – 76

2. godz. 15.00 Ligocka 84b-a, 84, 86

 

10.01.2020 r. piątek

1. godz. 15.00 Ligocka 121,
    Kredytowa 7 oraz
    Hetmańska 18 – 1

2. godz. 15.00 Załęska 1 – 58 oraz
    Szadoka

 

11.01.2020 r. sobota

1. godz. 11.00 Załęska 37
    (od początku)

2. godz. 11.00 Załęska 37a
   (od początku)

 

 

12.01.2020 r. niedziela

1. godz. 14.00 Dzierżonia 1 – 9,
   Grzyśki  – domki oraz Grzyśki 15c-a

2. godz. 14.00 Zgody (od początku)
    oraz Ligocka 51 – 65

 

13.01.2020 r. poniedziałek

1. godz. 15.00 Zapolskiej (od początku)
    oraz Kossak-Szczuckiej – domki
    (od początku)

2. godz. 15.00 Pokładowa, Rębaczy,
    Dzierżonia 13 i 22 oraz Rolna 46a

 

14.01.2020 r. wtorek

1. godz. 15.00 Stroma 8 – 2

2. godz. 15.00 Załęska 49 (od ulicy)

 

15.01.2020 r. środa

1. godz. 15.00 Wozaków 2 – 38 oraz
    Rolna 65

2. godz. 15.00 Wozaków 1 – 47

 

16.01.2020 r. czwartek

1. godz. 15.00 Wodospady 8a (od góry)

2. godz. 15.00 Gołby 1 – 3 oraz
    Rolna 51

 

17.01.2020 r. piątek

1. godz. 15.00 Kossak-Szczuckiej 43
    d-a

2. godz. 15.00 Kossak-Szczuckiej 45
    a-d

 

18.01.2020 r. sobota

1. godz. 11.00 Rolna 53b – 53 i 55

2. godz. 11.00 Rolna 49b – 49 oraz
    Rolna 47

 

19.01.2020 r. niedziela

1. godz. 14.00 Filarowa 4a, 4, 2a, 2
    oraz Filarowa 1 – 5

2. godz. 14.00 Rolna 52 i 54 oraz
   Filarowa 48 – 6

 

20.01.2020 r. poniedziałek

1. godz. 15.00 Grzyśki 5 – 1

 

21.01.2020 r. wtorek

1. godz. 15.00 Grzyśki 11 – 7

 

22.01.2020 r. środa

1. godz. 15.00 Załęska 43 i 45

 

23.01.2020 r. czwartek

1. godz. 15.00 Załęska 41 i 39

 

24.01.2020 r. piątek

1. godz. 15.00 Średnia oraz
   Grzyśki 4b – 4

 

25.01.2020 r. sobota

1. godz. 11.00 Adwentowicza 17
   (od góry)

 

26.01.2020 r. niedziela

1. godz. 14.00 Poetów i Literatów

2. godz. 14:00 Wodospady – domki
    (od Orzeszkowej) oraz Dąbrowskiej
    (od końca)

 

27.01.2020 r. poniedziałek
1. godz. 15:00 Wodospady 4a (od góry)
2. godz. 15:00 Wodospady 6 (od góry)

 

28. 01. 2020 r. wtorek
1. godz. 15:00 Jaracza i Orzeszkowej (od końca)

 

2. 02. 2020 r. niedziela
1. godz. 14:00
    k o l ę d a d o d a t k o w a