W niedzielę, 07 maja br. w naszej parafii miały miejsce pierwsze komunie dzieci z naszej parafii i dzieci ze Szkoły Katolickiej im. Św. Rodziny. Od poniedziałku do piątku przychodziły regularnie w swoich komunijnych strojach na Mszę św. by dziękować Panu Bogu za ten wspaniały dar. Swoje dziękczynienie razem z bliskimi ukoronowali pielgrzymką do sanktuariów  św. Anny i św. Jacka.


Na Górze św. Anny o godz. 11.00 wzięły udział we Mszy św. i oddały cześć relikwiom Świętej, potem po dobrym obiedzie w Domu Pielgrzyma mogły zobaczyć Pomnik Czynu Powstańczego oraz piękny amfiteatr i otoczenie.


Stamtąd udaliśmy się do Kamienia Śląskiego, do sanktuarium św. Jacka. Mieliśmy okazję zobaczyć wnętrza przepięknego pałacu Odrowążów i zakończyć pielgrzymkę w kaplicy św. Jacka adoracją Najświętszego Sakramentu i nabożeństwem Majowym.