Ogłoszenia Duszpasterskie

3 NIEDZIELA ZWYKŁA

21 stycznia 2018r.

Dzisiaj obchodzimy Dzień Babci, a jutro w poniedziałek 22 stycznia Dzień Dziadka. Wszystkim naszym Babciom i Dziadkom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa, zdrowia i pociechy z dzieci i wnuków
i zapraszamy na Mszę św. w ich intencji w poniedziałek 22 stycznia 2018r. o godz. 8:00.

Dzisiaj o godz. 17:00 zapraszamy na kolejny koncert kolędowy w wykonaniu naszego Zespołu „Familia Nostra”. Chcemy go dedykować naszym Babciom i Dziadkom z okazji ich święta.

W przyszłą sobotę 27 stycznia o godz. 11:30 zapraszamy wszystkie dzieci na zajęcia plastyczno – muzyczne do salki pod szkołą.

W przyszłą niedzielę 28 stycznia (po Mszy św. godz. 16:00) zapraszamy Wszystkie dzieci do kolędowania przy naszej stajence. Kolędy można wykonywać z towarzyszeniem instrumentów, solowo
lub w zespołach. Chętnych prosimy o kontakt z Księdzem Kazimierzem.

Również w przyszłą niedzielę o godz. 19:00 zapraszamy na Koncert Organowy „ Boże Narodzenie w muzyce” oraz wspólne śpiewanie kolęd ze studentami Akademii Muzycznej w Katowicach.

Kolęda dodatkowa będzie w niedzielę 28 stycznia od godz. 14:00. Zainteresowanych prosimy by zapisali się w zakrystii lub w kancelarii.

Najbliższe odwiedziny chorych i starszych Parafian będą w sobotę
3 lutego.

W miesiącu lutym 2018r. są jeszcze wolne intencje mszalne. Zachęcamy by zamówić Mszę za siebie lub w intencji swoich bliskich żyjących bądź zmarłych.

Dzisiaj można się jeszcze zapisać na naszą parafialną zabawę karnawałową. Zabawa rozpocznie się 27 stycznia o godz. 19:00.
Miejsca na sali zajmujemy wg kolejności przybycia.

Polecamy nowy numer „Gościa Niedzielnego”.

 

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje urodziny
lub imieniny składamy jak najlepsze życzenia.
Na cały nowy tydzień
niech nam Pan Bóg pobłogosławi.

Duszpasterze